ایران ایر به متخصص فلز اعلام كرد

مشروط شدن پرواز ایرانیان به آلمان، آذربایجان، هلند و انگلستان

مشروط شدن پرواز ایرانیان به آلمان، آذربایجان، هلند و انگلستان

به گزارش متخصص فلز شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود: بر مبنای آخرین مكاتبات صورت گرفته مسافران ایرانی برای پرواز به كشورهای آلمان، آذربایجان، هلند و انگلستان باید فرم سلامت داشته باشند و به غیر از اتباع لبنانی و ایرانی هایی كه كارت اقامت این كشور را دارند، مسافر ایرانی دیگری در بیروت پذیرش نمی گردد.


معصومه اصغرزاده در گفتگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت پروازهای ایرانی به مقاصد خارجی مختلف اینگونه توضیح داد: درپی شیوع ویروس كرونا در مناطقی از كشور، مقامات بهداشتی كشورهای آلمان، آذربایجان، هلند و انگلستان درخواست نمودند كه در زمان ورود به فرودگاه های آنها باید حتما مسافران ایرانی فرم سلامت به همراه داشته باشند.
وی ادامه داد: این فرم در زمان پذیرش مسافر در فرودگاه توسط كاركنان خدمات فرودگاهی "هما" به مسافر تحویل داده می شود و مسافران باید آنرا تكمیل و در زمان ورود به فرودگاه های فرانكفورت، باكو، آمستردام و لندن به همراه داشته باشند.
مدیركل روابط عمومی شركت هواپیمایی ایران ایر افزود: در صورت عدم تكمیل این فرم توسط مسافران، مقامات فرودگاهی این كشور ها از پیاده شدن آنها جلوگیری خواهند كرد.
اصغرزاده همینطور درباره آخرین وضعیت پرواز به لبنان اظهار داشت: تنها اتباع لبنانی و مسافرانی كه كارت اقامت این كشور را دارند می توانند به این كشور پوراز كرده و باید در زمان ورود به فرودگاه بیروت فرم سلامت به همراه داشته باشند اما مسافر ایرانی عادی و حتی ترانزیتی به هیچ عنوان در فرودگاه بیروت پذیرش نخواهند شد.1398/12/10
16:26:28
3766
5.0 / 5
تگهای خبر: خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات