سیل پرند هیچ خسارتی به خانه ها وارد نكرد

سیل پرند هیچ خسارتی به خانه ها وارد نكرد

به گزارش متخصص فلز مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند با اعلان اینكه سیل روز 29 فروردین هیچ خسارتی به واحد های مسكونی و بوستان مشاهیر وارد نكرده است، اظهار داشت: خارج از شهر پرند و در امتداد رودخانه ای كه توقف و تردد خودرو ممنوع بوده عده ای مبادرت به پارك خودرو كرده اند كه منجر به بروز خسارت شده است.


محسن وطن خواهی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: سیل روز ۲۹ فروردین شهر جدید پرند هیچ خسارتی به واحدهای مسكونی و زیرساخت های این شهر همچون بوستان مشاهیر وارد نكرده است.
وی ادامه داد: تنها در چند مورد آبگرفتگی ورودی منازل و آبگرفتگی برخی زیرزمین ها را داشتیم كه با تلاش ساكنان، نیروهای هلال احمر و كاركنان شركت عمران پرند، آبها جمع آوری شد و الان شهر در وضعیت عادی قرار دارد.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند با اشاره به خسارت وارده به برخی خودرو ها در اطراف شهر اظهار داشت: وسط بوستان مشاهیر كانال آبی قرار دارد كه طبیعتاً در بالادست و پایین دست این رودخانه در خارج از شهر نباید مسیل دستكاری شود كه همین گونه است.
وطن خواهی افزود: در بیرون از شهر نیز در راه رودخانه، ممنوعیت تردد به وجود آمده بود كه عده ای نسبت به آن بی توجهی كردند و با توجه به این كه سابقاً رودخانه خشك بوده با خودرو در اطراف آن توقف كرده بودند. ظرف ۱۰ دقیقه ۱۳ میلیمتر بارندگی شده است. از یك سطح ۷۰۰ هكتاری آب به سمت دره ای كه خودرو ها در آن متوقف بودند هدایت و حدود ۶۰ سانتی متر آب بالا آمده است كه منجر به خسارت به خودرو ها شد.
مدیرعامل شركت عمران پرند با اعلان اینكه هر خسارت احتمالی ناشی از قصور شركت عمران به شهروندان وارد شود جبران می نماییم، اظهار داشت: تابحال هیچ موردی از خسارت به واحدهای مسكونی زیرساخت ها و حتی خودرو ها در داخل شهر گزارش نشده و خوشبختانه هیچ مورد فوتی نداشتیم.
منبع:

1399/01/30
16:10:39
3187
5.0 / 5
تگهای خبر: خودرو , نیرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات