یك عضو كمیسیون صنایع تاكید كرد

لزوم تصویب قوانین مناسب در مجلس یازدهم برای تسهیل شرایط كسب و كار

لزوم تصویب قوانین مناسب در مجلس یازدهم برای تسهیل شرایط كسب و كار

به گزارش متخصص فلز یك عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این كه انتشار كرونا فشار مضاعفی را بر صنایع وارد كرده است، خواهان تسهیل شرایط تولید شد و اظهار داشت: مجلس یازدهم باید دراین راستا قوانین مناسبی را به تصویب برساند.


محمدرضا منصوری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: مجلس یازدهم باید قوانین مناسبی را برای تسهیل شرایط کسب و کار خصوصا برای تولیدگران و صنایع به تصویب برساند. قوانین خوب دست دولت را هم باز می گذارد. با عنایت به فشار مضاعفی که بحران کرونا برای صنعتگران و تولید کنندگان بوجود آورده باید تسهیلات بیشتری به صنایع داده شود چونکه در این شرایط سر پا نگه داشتن تولید کار سختی است.
وی ادامه داد: البته مجلس دهم قوانین خوبی در این راستا به تصویب رسانده ولی نیاز است برای رفع موانع تولید تسهیلات بیشتری در نظر گرفته شود بویژه که بیشتر مشکلات صنایع و تولید کنندگان با بانک ها و نحوه پرداخت به آنهاست و برخی مصوبات هم متاسفانه اجرایی نشده است.
منصوری با اشاره به اینکه طبق گفته رهبر انقلاب جهش تولید تنها راه نجات کشور است، خاطرنشان کرد: ما برای بهبود وضعیت اشتغال و حل مشکل معیشت نیازمند جهش تولید هستیم. درست است که ما در شرایط فعلی از نظر درآمدهای نفتی تحت فشار قرار داریم ولی این می تواند فرصتی باشد که روی پای خودمان بایستیم.
نماینده مردم ساوه در مجلس افزود: به اعتقاد من قوه قضاییه می تواند نقش مهمی در رفع موانع تولید و حل اختلاف بین بانک ها و صنایع و همینطور مشکلات صنایع با دارایی، مالیات و تأمین اجتماعی ایفا کند.1399/02/05
20:46:28
2770
5.0 / 5
تگهای خبر: تولید , دولت , صنعت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات