قابل توجه تهرانی ها

از مهر ماه دیگر به اداره برق مراجعه نكنید

از مهر ماه دیگر به اداره برق مراجعه نكنید

مدیرعامل شركت توزیع برق تهران بزرگ اظهار داشت: از اول مهر ماه در مناطق شهر تهران خدمات به صورت حضوری ارائه نخواهد شد و تمام خدماتی كه مردم نیاز دارند بوسیله سامانه هایی كه اطلاع رسانی شده برای كسب رضایت مردم به صورت غیر حضوری انجام می شود.


حسین صبوری در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه حدود دو سال است که طرح غیر حضوری شدن خدمات شروع شده است، اظهار نمود: تکمیل این طرح اول مهر ماه رقم می خورد و در شهر تهران خدمات بطور حضوری ارائه نمی گردد و مرردم می توانند همه خدمات مورد نیاز را با مراجعه به درگاه ها و سامانه هایی که اطلاع رسانی شده از منزل و یا تلفن همراه خود پیگیری کنند.
تهران برای پیک سال آینده آماده می شود
وی با اعلان اینکه در پیک امسال شهر تهران با وجود سال های گذشته روند کاهشی را شاهد بودیم، اظهار نمود: این در شرایطی است که انرژی بیشتری توزیع شد و خاموشی برنامه ریزی شده به سبب کاهش تولید نیز نداشتیم.
صبوری افزوود: این مساله یک اقدام مهم بود که با همکاری مردم و سازمان های دولتی و برنامه ریزی های صورت گرفته انجام شد، برای سال آینده نیز از الان به دنبال آماده سازی تهران برای پیک هستیم.
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ با تاکید بر اینکه جلسات آمادگی پیک در حال برگزاری است، اظهار داشت: می بایست پروژه هایی تعریف شود و اصلاح شبکه نیز صورت گیرد، علاوه بر این یکسری برنامه های مدیریت مصرف نیز در دستور کار داریم.
منبع:

1399/06/25
12:35:51
1948
5.0 / 5
تگهای خبر: تولید , خدمات , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات