اسلامی در حاشیه جلسه دولت:

راه آهن خواف-هرات تا آخر ماه جاری افتتاح می شود

راه آهن خواف-هرات تا آخر ماه جاری افتتاح می شود

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: كار اجرایی راه آهن خواف - هرات به اتمام رسیده است و تا آخر همین ماه با حضور مقامات عالی رتبه دو كشور این خط ریلی را افتتاح خواهیم كرد.به گزارش متخصص فلز به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی قبل از ظهر امروز در حاشیه جلسه دولت و در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: ۴۵ درصد کاهش تردد در جاده های کشور داشتیم و امیدواریم با همکاری وسیع مردم زنجیره انتقال بیماری شکسته شود.
اسلامی ضمن اشاره به خط ریلی خواف-هرات، اظهار داشت: کشورهای محصور در خشکی بخصوص افغانستان به شدت دنبال این بودند و هستند که به آب های آزاد دسترسی داشته باشند که با توافق های چند جانبه گسترش فرصت های ترانزیتی را دنبال می نماییم. کار اجرایی راه آهن خواف - هرات به اتمام رسیده است و تا آخر همین ماه با حضور مقامات عالی رتبه دو کشور این خط ریلی را افتتاح خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه پروتکل های بهداشتی به صورت ۱۰۰ درصدی در پروازهای هوایی انجام می شود، اظهار داشت: یک صندلی خالی در تمام پروازها در کنار هر نفر است ضمن اینکه کل سیستم حمل و نقل عمومی هوایی، ریلی و جاده ای به سامانه وزارت بهداشت متصل شده است و کسانی که نتیجه تست کرونای آنها مثبت است، از پذیرش شان جلوگیری می شود و در همین چند روز گذشته نزدیک ۷۰۰ نفر شناسایی شدند و از استفاده آنها از وسایل حمل و نقل جلوگیری شده است.

1399/09/05
13:24:05
1296
5.0 / 5
تگهای خبر: دولت , سیستم , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات