واریز وام یك میلیونی برای نخستین گروه یارانه بگیران بدون درآمد ثابت

واریز وام یك میلیونی برای نخستین گروه یارانه بگیران بدون درآمد ثابت

به گزارش متخصص فلز مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی از واریز وام یک میلیون تومانی به حساب اولین گروه از سرپرستان خانوار یارانه بگیر بدون درآمد ثابت اطلاع داد.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، شهرزاد دانشمندی در اینباره اظهار داشت: حسب مصوبات اخیر ستاد ملی کرونا مقرر شد تسهیلات یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار یارانه معیشتی بگیر که فاقد درآمد ثابت هستند، پرداخت گردد.
وی اضافه کرد: این افراد با ارسال پیامک به «وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» شناسایی و دسته بندی و اسامیشان به سازمان هدفمندی ارسال می شود و متعاقباً به نظام بانکی به منظور پرداخت تسهیلات معرفی می گردند.
طبق اعلام بانک مرکزی، دانشمندی افزود: روز گذشته اولین فهرست این افراد که ۴ میلیون و ۵۱۵ هزار و ۶۵۱ نفر بودند، دریافت شد که با ۱۴۷ هزار و ۲۹۲ یارانه بگیران قبلی که جامانده بودند مجموعاً به چهار میلیون و ۶۶۱ هزار و ۱۵ نفر تسهیلات یک میلیون تومانی پرداخت گردید که از محل یارانه معیشتی طی ۳۱ قسط ۳۵ هزار تومانی تسویه خواهد شد.
به قول مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی در صورت ارسال فهرست یارانه بگیران معیشتی بعدی که فاقد درآمد ثابت هستند از جانب «وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» در مراحل بعدی تسهیلات یک میلیون تومانی به افراد جدید هم تعلق خواهد گرفت.
مقام مسئول بانک مرکزی در انتها ضمن اشاره به تسهیلات یک میلیون تومانی پراخت شده در مراحل قبلی اظهار داشت: برپایه مصوبات ستاد ملی کرونا تابحال ۲۱ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۸۶۳ نفر از یارانه بگیران مشمول دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی شدند که اقساطش از محل یارانه هایشان کسر می شود. این تسهیلات طی پنج مرحله در تیر و مرداد ماه سالجاری پرداخت شده است.1399/09/14
20:38:58
1230
5.0 / 5
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات