سیل و زلزله تولید زاگرس جنوبی را مختل نكرد

سیل و زلزله تولید زاگرس جنوبی را مختل نكرد

شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی اعلام نمود که بروز سیلاب و زلزله در ایام اخیر در استان فارس، خللی در روند تولید این شرکت ایجاد نکرده است.


به گزارش متخصص فلز به نقل از وزارت نفت، مصطفی پالیزیان، مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی اظهار داشت: باتوجه به وقوع زلزله ۵.۷ ریشتری در منطقه خشت استان فارس و جاری شدن سیلاب در مناطق جنوبی کشور، هیچ صدمه ای به تأسیسات فرآیندی این شرکت وارد نشد و تولید نفت و گاز بی وقفه ادامه دارد.
وی با اشاره به این که ۵ منطقه عملیاتی زاگرس جنوبی در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان قرار دارد، اضافه کرد: برای استمرار پایدار تولید با پیاده سازی الزام های ایمنی، شناسایی مناطق حادثه خیز و پیش بینی شرایط ریسک، همه تمهیدات لازم پیاده شد و با وجود لطمه جزئی به سیستم برق رسانی تولید متوقف نشد و صدمه ای به تجهیزات و تأسیسات فرآورشی نرسید.
مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با اشاره به قرار گرفتن مناطق عملیاتی این شرکت در منطقه جنوب کشور، اظهار داشت: باتوجه به بروز باران های موسمی و وقوع پدیده سیلاب در فصل تابستان، این شرکت همیشه در آمادگی کامل برای پیشگیری و مقابله با لطمه های ناشی از سیلاب و دیگر حوادث طبیعی و غیرطبیعی قرار دارد.
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از شرکت های زیرمجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با مرکزیت شهر شیراز، پنج منطقه عملیاتی پارسیان، شروع و دالان، نار و کنگان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت آباد را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

1400/04/29
12:43:21
5.0 / 5
205
تگهای خبر: تولید , سیستم , كشور , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات