در گفتگو با مهر عنوان شد؛

جلسات شورای راهبردی اصناف به اردیبهشت موكول شد

جلسات شورای راهبردی اصناف به اردیبهشت موكول شد

متخصص فلز: رئیس فراكسیون اصناف مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جلسات شورای راهبردی اصناف به علت همزمانی با بررسی بودجه در مجلس، متوقف گردید.شهباز حسن پور در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد علت توقف جلسات شورای راهبردی اصناف كشور اظهار داشت: جلسات شورای راهبردی اصناف به دلیل بررسی بودجه در مجلس و حضور نمایندگان به صورت دو شیفت در زمان بررسی، متوقف شده و ادامه برگزاری جلسات به اردیبهشت ماه موكول شده است.
رئیس فراكسیون اصناف مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: شورای راهبردی اصناف، از اردیبهشت ماه سال ۹۷ با قوت به كار خود ادامه خواهد داد؛ چراكه فعلا مجلس و نمایندگان باید وقت بیشتری را برای بررسی بودجه بگذارند؛ از این جهت این مورد را به پس از عید موكول كردیم و در آن زمان، شورای راهبردی با قدرت و قوت، برنامه خویش را پیش خواهد برد.
وی خاطرنشان كرد: بطور قطع ممكن است شورای راهبردی اصناف، نقاط مثبت و منفی خاص خویش را داشته و بعضی از عزیزان در اصناف، سوالات و ابهاماتی نسبت به آن داشته باشند، كه بر این اساس در اردیبهشت ماه، جلسات توجیهی برگزار می شود.
حسن پور با اشاره به اینكه وزیر صنعت، معدن و تجارت، توجه ویژه ای به اصناف دارد و بر این اساس تلاش خواهیم كرد تا جلسات شورای مشورتی اصناف را با وزارت صنعت برگزار نماییم، اظهار داشت: فراكسیون اصناف در مجلس پیگیر خواسته های قانونی اصناف خواهد بود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه شورای راهبردی اصناف به دنبال این است كه كارها را به بخش خصوصی واگذار كند، اظهار داشت: از دولت هم خواسته ایم تا توجه ویژه ای به اصناف و این قشر اثرگذار با خانواده بزرگ در اقتصاد كشور، داشته باشند، ضمن اینكه شورای راهبردی هم تشكیل شده تا از نقطه نظرات صاحبنظران اصناف در حوزه حل مسائل مبتلابه این بخش از اقتصاد كشور بهره گیریم.

1396/11/12
15:44:32
4804
5.0 / 5
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , صنعت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات