معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد

تبلیغات مجانی در صدا و سیما برای كارآفرینان

تبلیغات مجانی در صدا و سیما برای كارآفرینان

متخصص فلز: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از طریق اندازی شبكه ایران كالا برای تبلیغات كارآفرینان به صورت مجانی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اطلاع داد.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، محمود نوابی - رییس سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان - در سومین جشنواره تجلیل از حامیان حقوق مصرف كنندگان، اظهار نمود: این سازمان در حوزه جمع آوری قاچاق، عملكرد قابل دفاعی دارد، اولویت ما در كشور جمع آوری كالای قاچاق در سطح عرضه است كه از دسترسی مصرف كننده به كالای بی هویت جلوگیری می كند و زمینه را برای ورود تولید داخلی در كشور فراهم می كند.
وی با اشاره به این كه آمار متقاضیان در هفدهمین همایش پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان كشور نسبت به سال های گذشته 25 برابر رشد داشته است، اظهار داشت: این آمار در حوزه ی منتخبین 22 برابر افزایش یافته و آذربایجان شرقی هم در همایش داوطلبانه ارزیابی بنگاه های اقتصادی نسبت به سال های گذشته رشد خوبی داشته است.
نوابی با تاكید بر این كه حقوق شهروندی جزوی از حقوق مصرف كنندگان است، اظهار داشت: تولیدكنندگان خود هم مصرف كننده هستند و تولید و مصرف از یكدیگر جدایی ناپذیرند، تولید كننده و سرمایه گذار باید مورد احترام قرار گیرد، سرمایه گذاران انسان های شریفی هستند باید شان ویژه ای برای این افراد قائل شویم بعنوان مثال اگر به سازمانی رجوع كنند، كسی حق ندارد آن ها را پشت در نگه دارد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با انتقاد از تبلیغات اغوا كننده در كشور، اظهار نمود: صدا و سیمای جمهوری اسلامی تبلیغات اغواكننده ای انجام می دهد در حالیكه تبلیغات نباید باعث گمراهی مردم باشد یا بنرهایی كه در فضای شهری نصب می گردد باید اصلاح و ارزان عرضه شوند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت كشور با بیان این كه ماده ی شش قانون پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان مورد غفلت قرار گرفته است، اظهار نمود: امسال طبق دستور وزیر كشور در تمامی استان ها، رتبه ی دستگاه های برتر اجرایی و دولتی و غیر دولتی به مردم اعلام خواهد شد و فرآیند كاری آن ها به صورت شفاف مشخص می گردد و طبق این ماده تكریم ارباب رجوع باید بیشتر از گذشته مورد توجه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.1396/12/13
22:05:13
4678
5.0 / 5
تگهای خبر: تجارت , تولید , حقوق , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات