گمرك اعلام كرد؛

تعداد كشفیات قاچاق انسان در گمرك به ۵۶ نفر رسید

تعداد كشفیات قاچاق انسان در گمرك به ۵۶ نفر رسید

متخصص فلز: تعداد كشفیات قاچاق انسان در گمرك در ماه نخست سال ۹۷، به ۵۶ نفر رسید و ركورد جدید كشفیات قاچاق انسان در یك ماه توسط ماموران گمرك به ثبت رسید.


به گزارش متخصص فلز به نقل از گمرك ایران، ماموران گمرك مرز بازرگان در تازه ترین عملیات مبارزه با قاچاق، از سه دستگاه تریلی تركیه ای ۱۳ نفر را كشف و دستگیر كردند. همینطور ماموران گمرك تا كنون ۱۷ محموله قاچاق انسان را كشف كرده اند كه در تازه ترین عملیات از یك دستگاه تریلی با بار هندوانه، یك خانواده ۴ نفره تبعه پاكستانی، یك تبعه افغان و یك نفر ایرانی را كشف و دستگیر كردند. بر همین اساس، در عملیات كشف قاچاق انسان، این ۶ نفر در یك دستگاه تریلی از مبدا ارومیه به مقصد تركیه در بین بار هندوانه مخفی شده بودند كه با دقت و هوشیاری ماموران گمرك مرز بازرگان و به كمك دستگاه ایكس ری این افراد شناسایی شدند.

در عملیات دیگری، ماموران گمرك از یك دستگاه تریلی ترانزیتی ۳ نفر از اتباع كشورهای همسایه شامل یك مرد و دو زن را كشف و دستگیر كردند، این تریلی از مبدا ازبكستان به كشور تركیه حامل بار pvc بود كه با دقت و هوشیاری ماموران گمرك مرز بازرگان كشف شد.

در ادامه عملیات مبارزه با قاچاق انسان ماموران گمرك موفق شدند از یك دستگاه تریلی حامل بار پنبه از مبدا ازبكستان یك خانواده ۴ نفره شامل یك زن و مرد و دو بچه را به كمك دستگاه های ایكس ری كشف كنند.

با الكترونیكی شدن گمرك و تجهیز این سازمان به دستگاه های كنترلی پیشرفته، كشفیات قاچاق انسان رشد قابل توجهی داشته است چنانچه كشفیات مختلف قاچاق از جانب گمرك ایران این سازمان را در رده یكی از موفق ترین كشورهای عضو در سازمان جهانی گمرك قرار داده است. گمرك ایران توانست در سال قبل مقام اول در كشفیات مواد مخدر و مقام دوم در كشفیات قاچاق كالا را در دنیا به نام خود ثبت كند.

1397/01/31
21:39:27
4556
5.0 / 5
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات