بازار ملی فناوری های هوایی در كشور تولید می گردد

بازار ملی فناوری های هوایی در كشور تولید می گردد

متخصص فلز: دبیر ستاد توسعه فناوری ها و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از تولید بازار ملی محصولات و خدمات، فناوری ها و نرم افزارهای هوایی در آینده اطلاع داد.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، منوچهر منطقی در مورد توسعه بازار محصولات دانش بنیان هوایی و هوانوردی، اظهار داشت: تولید بازار ملی محصولات و خدمات، فناوری ها و نرم افزارهای هوایی، توسعه كسب وكار برای محصولات نیازمحور و پشتیبانی از تشكل های كارفرمایی و صادراتی شركت های دانش بنیان همچون اقداماتی است كه برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان هوایی انجام خواهیم داد.
وی اضافه كرد: شناسایی سه محصول دارای قابلیت تولید و برنامه ریزی در جهت توسعه تولید و هدایت سرمایه بخش خصوصی و سرمایه خطرپذیر هم از دیگر اقدامات ستاد در این حوزه خواهد بود.
بر مبنای اعلام روابط عمومی معاونت علمی، به قول منطقی، شكل دهی زنجیره ارزش، توسعه و تكمیل زنجیره تأمین قطعات، تعمیرات، نگهداری، عملیات و ارتقا با اتكا به بخش خصوصی هم برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان هوایی ضروری می باشد و به این بخش هم توجه ویژه ای خواهیم داشت.1397/03/05
15:33:02
4620
5.0 / 5
تگهای خبر: بازار , تولید , خدمات , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات