معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران:

سایپا وایران خودرو با تیم مشترك پلیس و مركز معاینه فنی همكاری نكردند

سایپا وایران خودرو با تیم مشترك پلیس و مركز معاینه فنی همكاری نكردند

متخصص فلز: معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با اشاره به اینكه اجازه اجازه تخلیه نخاله به كامیون های فاقد معاینه داده نمی گردد، اظهار داشت: پرداخت صورت وضعیت حمله زباله خودروهای حمل پسماند منوط به برخورداری از معاینه فنی است.به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، محسن پورسید آقایی در جلسه امروز كارگروه كاهش آلودگی هوای استان تهران كه در استانداری تهران برگزار شد، اظهاركرد: از ابتدای مهرماه در شركت واحد اتوبوسرانی از تردد هر گونه اتوبوسی كه معاینه فنی نداشت، جلوگیری شد و مجبور شدیم فعالیت ۵ درصد اتوبوس ها را به علت اینكه نتوانستند معاینه فنی را بگیرند، متوقف نماییم.

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران افزود: تیم مشترك پلیس و مركز معاینه فنی در ترمینال ها و محل دپوی اتوبوس ها حاضر می شوند و به صورت تصادفی (رندوم) معاینه فنی اتوبوس ها را چك می كنند حتی معاینه فنی اتوبوس هایی كه از اگزوز آن ها دود خارج می شود، باطل می گردد.

پورسیدآقایی با اشاره به آلودگی خودروهای حمل پسماند شهر تهران خاطرنشان كرد: پرداخت صورت وضعیت حمل زباله این خودروها از از ابتدای آبان ماه منوط به این است كه این خودروها معاینه فنی داشته باشند. چنانچه خودروهای حمل زباله معاینه فنی نداشته باشند از پرداخت صورت وضعیت آن ها ممانعت می گردد.

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران درباره خودروهای حمل نخاله های ساختمانی اظهار داشت: در مراكزی كه محل دپوی حمل نخاله است دوربین گذاشته شده و تمامی خودروهایی كه این اقدام را انجام می دهند، كنترل می شوند.

پورسید اقایی افزود: طی بازدیدی كه از این مراكز داشتیم متوجه شدیم كه بخش زیادی از خاورهای حمل نخاله ساختمانی معاینه فنی نداشتند و یا برخی كه معاینه فنی داشتند در تست مجدد مردود شدند.

وی در ادامه تصریح كرد: شهرداری تهران مصمم است كه اجازه تخلیه نخاله به خودروهایی كه معانیه فنی ندارند را ندهد.

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با اشاره به بازدید اخیر تیم مشترك پلیس و معاینه فنی از كارخانه های سایپا و ایران خودرو اظهار نمود: زمانی كه پلیس برای بازرسی سرویس های این كارخانه ها مراجعه نمود متاسفانه همكاری نكردند و از ورود ما ممانعت كردند.

پورسیدآقایی در انتها خاطرنشان كرد: آلودگی هوا موضوعی است كه همه نهادها در قبال آن مسئول هستند و باید داوطلبانه در زمینه كاهش آلودگی هوا مشاركت كنند.
1397/07/28
22:01:19
4982
5.0 / 5
تگهای خبر: خودرو , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات