مقصودی به مهر خبر داد

استیضاح رضا رحمانی در مجلس كلید خورد

استیضاح رضا رحمانی در مجلس كلید خورد

متخصص فلز: نماینده مردم سبزوار در مجلس از تدوین طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس آگاهی داد.حسین مقصودی در گفتگو با خبرنگار مهر از تدوین طرح استیضاح رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس آگاهی داد.
وی اضافه كرد: باوجود كه این روزها بحث استیضاح وزرایی همچون بطحائی، سلطانی فر، زنگنه و حجتی در مجلس مطرح است، سوژه استیضاح رحمانی نسبت به این وزرا بسیار داغ تر است و موافقان بسیار زیادی دارد.
نماینده مردم سبزوار در مجلس با اشاره به محورهای این استیضاح، گفت: نمایندگان از شرایط بخش صنعت ناراضی هستند و معتقدند این بخش از كنترل رحمانی خارج است و وی هیچ كاره است.
مقصودی اشاره كرد: مونسان و یكه زارع در بحث ایران خودرو میدان داری می كنند و رحمانی حتی توان جابجایی این دو نفر را هم ندارد و وضعیت شركت خودروسازی سایپا هم به همین صورت است.
وی افزود: همین طور در بحث قطعه سازان خودرو و نوع پرداخت پول به آنان مفاسدی وجود دارد كه باید مشخص شود.
نماینده مردم سبزوار با اشاره به عدم نظارت بر توزیع ارز ۴۲۰۰ تومانی، اظهار داشت: مشكلاتی كه در زمینه تنظیم بازار وجود دارد، یكی از دلیلهای اصلی نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت است.
مقصودی تصریح كرد: متأسفانه عدم توجه به شایسته سالاری در این وزارتخانه بیداد می كند و افرادی بر طبق رانت و خویشاوندی امور اصلی این وزارتخانه را برعهده گرفته اند.
نماینده مردم سبزوار با اشاره به اینكه تحصیلات رحمانی ارتباطی به این وزارتخانه ندارد، اظهار داشت: متأسفانه رحمانی در مورد رشته تحصیلی اش هم سر مجلس كلاه گذاشت و رشته اش ارتباطی به وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت نداشت؛ وی لیسانس فقه از دانشگاه آزاد دارد.


منبع:

1398/02/30
15:02:04
4730
5.0 / 5
تگهای خبر: بازار , تجارت , تدوین , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات