خودرو های داخلی چه كیفیتی دارند؟

خودرو های داخلی چه كیفیتی دارند؟

متخصص فلز: شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران وضعیت كیفی خودرو های سواری تولیدی در مردادماه امسال را منتشر نمود.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، برپایه ارزیابی صورت گرفته از جانب این شركت در گروه خودرو های سواری تولیدی در مردادماه، در گروه قیمتی یك؛ خودروی نیومزدا ۳، چهار ستاره از پنج ستاره كیفی را به خود مختص كرده است.
در گروه قیمتی دو، پژو ۲۰۰۸ توانسته پنج ستاره را كسب كند. بعد از آن در همین سطح قیمتی كیا سراتو و هایما s۷ اتوماتیك چهار ستاره كیفی؛ جك S۵، جك S۳، هایما S۵ و نیو ام وی ام X۳۳ اتوماتیك هم سه ستاره كیفی را كسب كرده اند.
همینطور در گروه قیمتی سه، خودرو های B۳۰ و چانگان CS۳۵ چهار ستاره و آریزو ۵، سه ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.
در گروه قیمتی چهار هم خودرو های تندر ۹۰ پلاس و پلاس اتوماتیك، پارس تندر، پژو ۲۰۷ اتوماتیك صندوق دار و بدون صندوق، پژو ۲۰۷ دنده ای و دنا پلاس همگی توانسته اند همچون ماه قبل، چهار ستاره كیفی را كسب كنند.
اما در همین گروه قیمتی خودرو های تندر ۹۰، رانا، پژو ۲۰۶ صندوق دار و بدون صندوق، دنا، دانگ فنگ H۳۰، كوییك و پژو پارس اتوماتیك سه ستاره از پنج ستاره كیفی را در این ارزیابی دریافت كرده اند.
همینطور در این گروه قیمتی سمند سورن، پژو پارس، سمند، پژو ۴۰۵، ساینا، تیبا و تیبا ۲ همچون روال تیرماه همچنان دو ستاره كیفی را به خود اختصاص داده اند.
در گروه خودرو های سواری در سطح قیمتی پنجم نیز؛ همه محصولات شامل پراید ۱۱۱، پراید ۱۳۱ و پراید ۱۳۲، تنها دو ستاره از پنج ستاره كیفی را توانسته اند كسب كنند.
در مدل ارزیابی كیفی خودرو های داخلی، این محصولات بسته به كیفیت خود یك تا پنج ستاره دریافت می كنند. یك ستاره پایین ترین و پنج ستاره بالاترین سطح كیفی را نشان داده است.
منبع:

1398/06/31
21:05:48
4704
5.0 / 5
تگهای خبر: تولید , خودرو , كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات