فراخوانی برای پشتیبانی از تولید محصولات زیست فناورانه دریایی

فراخوانی برای پشتیبانی از تولید محصولات زیست فناورانه دریایی

به گزارش متخصص فلز ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح های فناورانه برای تولید محصولات زیست فناورانه دریایی حمایت می كند.


به گزارش متخصص فلز به نقل از ایسنا، موجودات دریایی سرمنشا تولید محصولات غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی می شوند. موجودات دریایی كه با كمك فناوری های زیستی و با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مقرر است به رفاه بیش تر مردم كمك كنند.
ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از همه محققان، اساتید، دانشگاه ها، موسسات آموزشی و پژوهشی و شركت های دانش بنیان دعوت كرده است كه طرح های فناورانه خود برای تولید محصولات زیست فناورانه دریایی را ارسال نمایند. این ستاد از طرح های برگزیده و منتج به نتیجه حمایت مادی می كند.
این طرح ها مقرر است نیازهای كشور در حوزه های مختلف دارویی، بهداشتی، آرایشی، غذایی، تهیه غذای دام و طیور و سوخت های زیستی را تأمین كند. طرح های ارسالی باید مبتنی بر فناوری های زیستی باشد و منجر به تولید یك محصول مشخص شود.
پیش از این ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام نموده بود كه از شكل گیری شركت های دانش بنیان و استارتاپ ها و ایجاد بستر لازم برای ایجاد یك شبكه ارتباطی بین شركت های دانش بنیان در رابطه با حوزه زیست فناوری دریا حمایت می كند. این فراخوان در ادامه توسعه این حوزه استراتژیك انتشار یافته است.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، علاقه مندان می توانند طرح های خویش را به دبیرخانه كارگروه زیست فناوری دریایی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس ایمیل hamidshil@gmail.com ارسال نمایند.1398/10/30
16:07:35
4593
5.0 / 5
تگهای خبر: تولید , فناوری , كشور , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات