وزارت صمت اعلام كرد؛

بهره مندی ۱۱۴۲ بنگاه تولیدی از تسهیلات برنامه تولید و اشتغال

بهره مندی ۱۱۴۲ بنگاه تولیدی از تسهیلات برنامه تولید و اشتغال

به گزارش متخصص فلز در ۱۱ ماهه ۱۳۹۹ بیشتر از ۷۰ هزار و ۷۱۳ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸(برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.


به گزارش متخصص فلز به نقل از وزارت صمت، بر مبنای آمار عرضه شده از جانب دفتر آمار و فرآوری داده های معاونت طرح و برنامه وزارت صمت، این میزان تسهیلات به یک هزار و ۱۴۲ بنگاه و واحد تولیدی در ۱۱ ماهه ۱۳۹۹ پرداخت شده است.
بر این اساس در ۱۱ ماهه ۱۳۹۹( سال گذشته) ۲ هزار و ۸۳۲ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند.
پراکندگی پرداخت این تسهیلات در ۳۱ استان کشور و مناطق آزاد بوده است.
در این بازه زمانی همینطور یک هزار و ۲۷۳ فقره معرفی به بانک برای دریافت حدود ۱۰۶ هزار و ۱۰۵ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است.
گفتنی است که از آغاز اسفندماه ۱۳۹۷ تا آخر بهمن ماه ۱۳۹۹( سال گذشته) ۷ هزار و ۵۰۴ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند.
از این تعداد ۲ هزار و ۹۴۹ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیشتر از ۲۲۱ هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است.
همچنین از آغاز اسفندماه ۱۳۹۷ تا آخر بهمن ماه ۱۳۹۹( سال گذشته) بیشتر از ۸۵ هزار و ۳۳۳ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸( برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.
این میزان تسهیلات به یک هزار و ۴۱۷ بنگاه و واحد تولیدی از آغاز اسفندماه ۱۳۹۷ تا آخر بهمن ماه ۱۳۹۹( سال گذشته) پرداخت شده است.


منبع:

1400/01/07
23:57:08
622
5.0 / 5
تگهای خبر: تولید , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات