اخطار ایرباس به خطر بریگزیت برای مشاغل

اخطار ایرباس به خطر بریگزیت برای مشاغل

متخصص فلز: ایرباس در بیانیه ای كه جدی ترین اخطار این شركت به حساب می آید اعلام نمود خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بدون حصول توافقی مشخص این شركت را وادار به بازنگری در سیاست های بلندمدت خود خواهد نمود.به گزارش متخصص فلز به نقل از رویترز، در بیانیه ایرباس آمده است این مساله می تواند هزاران موقعیت شغلی این شركت در انگلیس را به خطر بیاندازد. ایرباس اعلام نموده است تطبیق دادن خود با دوران گذار برگزیت تا سال ۲۰۲۰ برای این شركت بسیار دشوار است و آن را از توسعه زنجیره تامین خود در انگلیس باز می دارد.

ایرباس كه هم اكنون بال های هواپیماهای مسافری خویش را در خطوط تولیدی مستقر در انگلیس تولید می كند گفته است ترك ناگهانی بازار و گمرك اروپایی توسط انگلیس آن هم بدون دستیابی به توافقی مشخص سبب اختلال جدی در فرآیند تولید محصولات این شركت در انگلیس خواهد شد.

تام ویلیامز- مدیر عملیاتی هواپیماهای تجاری ایرباس اظهار داشت: اگر بخواهیم به زبان ساده سخن بگوییم در سناریو خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بدون حصول توافق آینده ایرباس در این كشور را تهدید می كند.

با گذشت ۲ سال از بریگزیت، شركت های بیشتری نسبت به محیط تجاری و قوانین دوران پسا بریگزیت ابراز نگرانی كرده اند. كاترین بنت- یكی از مدیران ارشد بریگزیت هم اظهار داشت: زمان برای همه به سرعت در حال سپری شدن است. اگر توافقی بر سر بریگزیت حاصل نشود، فاجعه ای برای این كشور و ایرباس و زنجیره تامین آن خواهد بود.

ایرباس هم اكنون ۱۴هزار اشتغال زایی مستقیم و بیش از ۱۰۰هزار اشتغال زایی مرتبط در انگلیس بوجود آورده است. این شركت اعلام نموده است هر چند هنوز برای تصمیم گیری زود است اما در حالی بررسی جوانب است.
1397/04/02
22:51:20
5032
5.0 / 5
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
متخصص فلز Metal Pro
متخصص فلز Metal Pro
metalpro.ir - حقوق مادی و معنوی سایت متخصص فلز محفوظ است

متخصص فلز

فلزکار متخصص فلزات